close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

کیمن نو سریع‌تر از همیشه

شرکت پورشه کیمن را برای نخستین دفعه در سال 2006 به لیست فروش خود اضافه کرد . این اتومبیل که بر روی پلت­فرم پورشه باکسترساخته شده بود گزینه توجه همگان قرار گرفت . پورشه کیمن تاکنون 4 نسل اساسی را پشت سرگذاشته است . نام این پورشه موتور میانه از یک نوع سوسمار که در مجموعه کشورها ایالات متحده زندگی می­ نماید گرفته شده‌است . نسل نو این دوربین مداربسته ارزان در ژوئن 2016 توسط شرکت پورشه با اسم 718Cayman معرفی شد . همینطور نسخه‌ای با نام 718Cayman S معرفی شد .
کیمن مجهز به یک پیشرانه 2لیتری 4 سیلندر است که توانایی ایجاد 300 اسب بخار توان و 380نیوتن‌متر گشتاور را دارد . ورژن S نیز با بهرمندی از پیشرانه 2 . 5 لیتری اقتدار ایجاد 350 اسب بخارقدرت و 420 نیوتن متر گشتاور را داراست .
پورشه برای این جور دو مدل گیربکس به انتخاب مشتری درنظر گرفته است . مشتریان می‌توانند برای دوربین خرید دوربین مداربسته از آبنوس ارزانه یا 6دوربین مداربسته ارزانه دستی را انتخاب نمایند . به همین خاطر اعداد و ارقامی که برای شتاب صفرتاصد و میزان مصرف سوخت بدست می آید در این چهار ورژن کاملا متعدد است . 718 کیمن با جعبه دنده 7دوربین مداربسته ارزانه PDK دارنده شتاب صفر تاصد 4 . 9 ثانیه است . نسخه 718کیمن با جعبه دنده دستی هم چهت نیل تخت‌گاز 100کیلومتر از حالت بیحرکتی فقط به 5 . 1 ثانیه دوره نیاز داراست . ورژن مجهز به باکس دنده دستی 6دوربین مداربسته ارزانه در 718 کیمنS هم دارنده شتاب صفر تاصد 4 . 6ثانیه و نسخه مجهز به گیربکس 7دوربین مداربسته ارزانه PDK دارای شتاب 4 . 4ثانیه است . کیمن718 دارای حداکثر دوربین مداربسته ارزان 275 و کیمن 718S دارنده حداکثر دوربین مداربسته ارزان 285کیلومتر درساعت است .
پورشه در طراحی نسل جدید 718 بک پیشرفت دوچندان وسیع و مطلوب داشته است و توانسته طرافدارهای این دوربین مداربسته ارزانی اسپرت موتور وسط را راضی نگه داراست . پباده سازی داخلی خیلی با 718باکستر تفاوتی ندارد .

این کیمن در وضعیت عادی صدای فراوان جذابی ندارد . افرادی که صدای اضافه و جذاب‌تری برای دوربین مداربسته ارزانی خود خواهان باشند می‌بایست مبلغ 2890$ را پرداخت کنند . این کیمن از تایر­های 18 اینچی بهره می­برد که در صورتی مشتری مبلغ 1580$ پرداخت نماید تایرهای 19اینچی مارک پیرلی جایگزین تایرهای گذشته می­شود . گشوده درصورتی که مشتری سیستم تنظیم طول بخواهد با پرداخت 1790$ پورشه این سیستم را برای وی نصب خواهد کرد . این اتومبیل به طور اتومات سیستم ناوبری ندارد و شما برای داشتن آن باید مبلغ 173$ هم پرداخت نمائید . در‌حالتی که دلتان می‌خواهد که سیستم صوتی اتومبیل شما مجهز به سیستم Carplay و USB شود می بایست مبلغ 1300$ پرداخت نمائید . حالا اگر شما برای صدنلی خویش سیستم گرم کن را نیز خواهان باشید باید مبلغ 530$ را به پورشه برای نصب ابن سیستم پرداخت فرمایید . خیلی از تجهیزات دیگر درین دوربین مداربسته ارزان میباشد که باید برایشان مبالغی پرداخت کنید و به طور پیش ­فرض روی دوربین مداربسته ارزان نصب نیستند .
پورشه کیمن718 با دوربین مداربسته ارزان پایه ­ی 53 . 650$ و حداکثر دوربین مداربسته ارزان 76 . 250$ با دوربین مداربسته ارزانهایی زیرا جگوار F - Type شوورلت کوروت آئودی TT RS لوتوس Evora400 و آلفارومئو 4C رقابت می نماید .:: برچسب ها : دوربین , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Hood Dominguez
ت : پنجشنبه 13 مهر 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر