close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

هوندا CRV مطلوب برای شهر

هوندا CRV برای نخستین دفعه در سال دوربين مداربسته داهوا به بازار عرضه شد . این دوربین مداربسته ارزان بر روی پلت فرم هوندا سیویک پباده سازی و تاسیس شده است . به گفته ­ی هوندا CRV مخفف کلمه ( Compact Recreational Vehicle ( است که در معنای دوربین مداربسته ارزانی تفریحی فشرده است . این اتومبیل تا به امروز 5 نسل را پشت سر گذاشته است . نسل پنجم این اتومبیل در 13 اکتبر 2016 در نمایشگاه دیترویت معرفی شد . در این بیست سال هوندا توانسته از این SUV حدود 4 میلیون نسخه در آمریکا به فروش برساند . پنجمی نسل هوندا CR - V زمانی به بازار عرضه شد که فروش این جور بوسیله کمپانی هوندا خوبتر از همیشه بود . بیشترین فروش این جور در سال 2015 بود و در سال 2016 هم کمپانی هوندا کارایی خویش را انجام اعطا کرد تا حالت فروش این جور را خوبتر کند . هوندا برای این‌که روند خوب فروش خویش را مراقبت کند خیلی منطقی فعالیت کرد و با اتکا بدین جمله که ( چیزی که نقصی ندارد نیاز نمی‌باشد تعمیرش کنی ( و با بهبود یک سری بخش دارای اهمیت دوربین مداربسته ارزان توانست نسل پنجم این دوربین مداربسته ارزان را به بازار عرضه کند . گونه نو CR - V نسبت به مدل های گذشته راحتی بیشتری داراست و از تکنولوژی جدیدتری هم برخوردار استم . به همین دلیل رانندگی با آن خوبتر از مدل های گذشته است .طراحی CRV جدید تغییرات عمده­ای نسبت به نسل گذشته خویش داشته است . اعم از این تغییرات می ­توان به بلندتر شدن کاپوت دوربین مداربسته ارزان گلگیرهای عضلانی ­تر فاصله­ ی طولانی­ خیس دو محور و اگزوز دوگانه ­ی آن اشاره نمود . طراحی ظاهری این اتومبیل هم مثل بقیه شاسی بلند ها عضلانی است . در حالتی که این دوربین مداربسته ارزان را در کنار اتومبیل هایی مثل Chevy Equinox‌ , Ford Escape و Nissan Rogue قرار دهیم فرق زیادی را از دید ظاهری نمیتوان فی مابین آن‌ها متوجه شد . اما با این وجود این اتومبیل دارای پباده سازی مدرنی است و این مدل نسبت به گونه های گذشته کمی بزرگتر پباده سازی شده است به نحوی که 1 . 2 اینچ در زمان , 1 . 6 اینچ در فاصله محور تا محور و 1 . 4 اینچ در ارتفاع به مقدار آن اضافه شده‌است . تغییرات حساس در باطن کابین بوده است به طوری که حدود 10 اینچ به صندوق عقب آن اضافه شده است و فضای صندلی های عقب نیز اکثر شده‌است . صندلی های مستعمل در این دوربین مداربسته ارزان فوق العاده آسوده میباشند . در داخل کابین همینطور یک کنسول قابل تنظیم قراردارد که میتوانید وسایل خویش را در آن قرار دهید .


نسل پنجم هوندا CR - V که دارای جعبه دنده CVT است , به پیشرانه ی توربو 4 سیلندر 1 . 5 لیتری مجهز شده که توانایی دوربین مداربسته ارزان 190 اسب بخار توان و 176 پوند فوت گشتاور را دارااست . اما در نسخه ی LX این دوربین مداربسته ارزان میتوانید از پیشرانه ی 2 . 4 لیتری 4 سیلندر با پیرایش خطی و 185 اسب بخار توان نیز به کارگیری کنید . البته برای ورژن های EX و فراتر صرفا پیشرانه ی توربو در لحاظ گرفته شده‌است . انگیزه از بکار بردن این پیشرانه دستیابی به قدرت مضاعف نبوده بلکه بیشتر از هر چیز دیگر به خاطر نرمی و راحتی آن گزینه منفعت قرار گرفته است . با این حال این پیشرانه در سربالایی ها مقداری دچار نقص‌ می شود البته در بقیه شرایط اقتدار دوربین مداربسته ارزانی آن کافی است .


در اصل هدف از دوربین مداربسته ارزان CRV ایجاد یک دوربین مداربسته ارزانی جادار برای استفاده در مسافرت­ ها و در عین حالا یک دوربین مداربسته ارزانی کم مصرف برای استفاده درون شهری است . CRV در تست­ های تصادف انجام یافته بوسیله موسسه IIHS توانست 4ستاره ایمنی را دریافت نماید . همینطور این اتومبیل از موسسه ایمنی Euro Ncap و NHTSA توانست 5ستاره ایمنی را کسب نماید . علاوه بر ویژگی های اشاره شده و تغییرات دیگر در اتومبیل صورت گرفته است . تغییراتی نظیر رینگ های بزرگتر , سیستم ترمز جدید و سیستم تعلیق تازه که باعث شده تا هندلینگ و دیگر ویژگی ها این دوربین مداربسته ارزان بهبود یابد . هرچند CR - V توانایی رقابت با گونه CX - 5 را ندارد ولی نسبت به دسته های قبل خیلی خوب تر شده است .:: برچسب ها : دوربین , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Hood Dominguez
ت : پنجشنبه 13 مهر 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر