close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

سیستم Eco چیست؟

کمپانی­ های دوربین مداربسته ارزان سازی امروزه امکانات زیادی برای راحتی خریداران در دوربین مداربسته ارزانهای خویش تعبیه می ­کنند و ما هم از کاربرد بخش اعظمی از این تجهیزات اطلاع نداریم . یک کدام از همین امکانات دکمه­ ی ECO است . ECO یا این که همان دوربین مداربسته امنیت آبنوس در اصل راهی برای در اختیار گرفتن مصرف سوخت اتومبیل است . سیستم ECO سبب ساز می ­شود تا استهلاک اتومبیل کاهش پیدا کند و همین دستور , عمر اتومبیل را بیشتر می­ کند . شیوه کار سیستم ECO در هر شرکتی متفاوت است که در اینجا به توضیح برخی از آن‌ها می­ پردازیم .


در دوربین مداربسته ارزانهایی نظیر تویوتا و ب­ ام­ و با فعال کردن این دکمه دوربین مداربسته ارزانی شما از تمام اقتدار پیشرانه ­ی خویش استفاده نخواهد کرد و قدرت کمتری از حد نرمال را در دست راننده می­گذارد .
در دوربین مداربسته ارزانهای فولکس­ واگن و فورد در مواردی که دنده در وضعیت اتومات قرار داشته باشد , اتومبیل دنده را در دور موتورهای پاببن خیس عوض می ­کند .
در دوربین مداربسته ارزانهای مرسدس بنز و لندروور وقتی که دکمه­ ی ECO را فعال نمائید , مواردی که جلوگیری های نسبتا طولانی داشته باشید مثل انتظار در پشت لامپ قرمز‌رنگ , اتومبیل به طور اتومات موتور خود را خاموش می­ نماید و هنگامی که شما دوباره پدال گاز را فشار دهید دوربین مداربسته ارزان واضح می­شود .
فیات هم تصمیم گرفته زمانی که شما این سیستم را فعال نمائید , از گشتاور دوربین مداربسته ارزانهای خویش کم کند .
در دوربین مداربسته ارزانهایی مثل هوندا تجهیزات مالامال مصرف دوربین مداربسته ارزان نظیر تهویه مطبوع غیر فعال می ­شود .درحال حاضر چه وقتی می بضاعت از دکمه اکو به کار گیری کرد؟ در صورتیکه شما صاحب دوربین مداربسته ارزانیی همچون مرسدس بنز یا لندروور هستید , به جزء مواردی که در ترافیک­ های نسبتا روان و در حالا تکان میباشید و قرار است جلوگیری ­های نسبتا طولانی و پی درپی داشته باشید , می ­توانید از این سیستم بهره کنید . در‌صورتی‌که شما صاحب دوربین مداربسته ارزانی مارک دیگری می باشید , در شرایطی که با این زمینه که موتور نتواند از تمام اقتدار و امکانات خویش سود نماید مشکلی ندارید , می­ توانید در هر دوره که اراده کنید از این سیستم منفعت فرمائید . فلسفه استعمال این سیستم در دوربین مداربسته ارزان , کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی‌های زیست محیطی است .:: برچسب ها : دوربین , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Hood Dominguez
ت : پنجشنبه 13 مهر 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر