close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

آلفارومئو 4C سوای سقف

abnoossecurity.ir جذاب‌تر !
آلفارومئو 4C ‌یک دوربین مداربسته ارزان سبک وزن اسپرت و توده و نوع است که با 895 کیلو‌گرم وزن در سال 2013 معرفی شد . اضافه قسمت‌های بدنه این اتومبیل از آلیاژ فیبرکربن ساخته شده شده‌است . یکی سبک‌ترین آلیاژهایی است که امروزه در دوربین مداربسته ارزان بخش اعظمی از دوربین مداربسته ارزان‌های اسپرت برای سبک‌تر شدن آنها بهره میشود .
Alfa Romeo 4C Spider در نمایشگاه ژنو 2014 به اکران در آمد . از فرق‌های ظاهری این ورژن با نسخه‌های دیگر می‌توان به شکل چراغ‌های جلو سیستم اگزوز سیستم موتور و همچنین اصلی ترین فرق آن‌ها که سقف جدا شونده آن است اشاره نمود . تفاوت وزن Alfa Romeo 4C Spider با نوع ‌North American version صرفا 10 کیلو‌گرم است . نسخه‌North American Version به عنوان نسخه سفارشی برای بازار ایالات متحده است . Alfa Romeo 4C Spider می‌تواند صرفا در 4 . 5 ثانیه از دوربین مداربسته ارزان صفر به‌دوربین مداربسته ارزان صد کیلومتر در ساعت برسد و به حداکثر دوربین مداربسته ارزان 257 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند .


یکی‌از اصلی ترین خطاها این سبک از دوربین مداربسته ارزانها داشتن فضای توشه دوچندان نادر است که Alfa Romeo 4C Spide نیز از این قائده مستثنا نیست .
در طراحی درون Alfa Romeo 4C Spider آلفا عملکرد کرده که از باکیفیت‌ترین مواد جانور به کارگیری نماید که کیفیت چرم به عمل رفته در کابین دوربین مداربسته ارزان زمینه را تایید می کند . به علت قربت مضاعف تراز این اتومبیل به آسفالت در دست گرفتن و سعی دوچندان خوبی را برای راننده به ارمغان اورده است . از سایر امکانات این اتومبیل می شود به دیسک ترمزهای 12 اینچی‌ صندلی‌های چرم اسپیکر های منحصربه‌فرد بفرد اتاق چرمی و چند رنگ های سفارشی آن نظیر زرد رنگ اشاره کرد . Alfa Romeo 4C Spider به جهت سبک سواری که دارااست زیاد منفعت روزمرگی را ندارد .


حدود ارزش این بچه سوپر اسپرت چیزی در حدود 65 . 495$ است که با اضافه شدن آپشن‌ها دوربین مداربسته ارزان نیز ارتقاء پیدا می‌نماید . یکی از راز سخت‌ترین رقبا این آلفا پورشه باکستر 718 اس هست که با ارزش 64 . 895$ در بازار جهانی عرضه می گردد .
:: برچسب ها : دوربین , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Hood Dominguez
ت : پنجشنبه 13 مهر 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر