close

آخرین اخبار از تحریم های آمریکا علیه ایران


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلای ارزان فقط با 50 تومن


اجاره ویلا

WordPress theme App Templates

لکسوس NX رقیب دور از شوخی برای اروپایی ها

سامورایی شاسی بلند
لکسوس NX دوربین مداربسته ارزانیی متعدد با ویژگی‌ها‌ی خاص از شرکت ژاپنی لکسوس است . این دوربین مداربسته ارزان تحت عنوان چهار‌مین محصول شاسی بلند لکسوس معرفی شده است . ولی بعد ها و اندازه‌های لکسوس NX باعث شده تا آن به عنوان کوچک‌ترین عضو خانواده شاسی‌بلند لکسوس شناخته شود . زمانی که در سال 2015 اولین خصوصی از دوربین مداربسته ارزان ها لکسوس NX وارد بازارهای جهانی شد توانست مشتریان متعددی را به جهت خود جلب کند . مارک لکسوس بسیار شناخته شده است به همین حافظه مشتریان قابل توجهی به سراغ این مارک دیرین می روند .لکسوس NX از طراحی مضاعف اسپرت و به روزی برخوردار است . به نوعی انقلاب جدیدی در محصولات شاسی بلند لکسوس ایجاد کرد . این دوربین مداربسته ارزان دارنده هندلینگ و سواری بسیار نرمی است . در‌این گونه نیز از دو پیشرانه بنزین و هیبرید استفاده شده شده‌است . ورژن 200T دارنده پیشرانه 4سیلندر 2لیتری با قدرت 238 اسب بخار و گشتاور 350 نیوتن‌متر است . نسخه مجهز به پیشرانه توربوشارژ دارای شتاب صفرتاصد و حداکثر دوربین مداربسته ارزان NX 200T به 7ثانیه و 200 کیلومتر درساعت است .
درنسخه 300H هم از همین پیشرانه 4سیلندر 2لیتری استفاده شده شده‌است . درنسخه 300Hهیبرید پیشرانه قدرتمند به ساخت دوربین مداربسته امنیت آبنوس بخار اقتدار و 250نیوتن‌متر گشتاور است . حداکثر دوربین مداربسته ارزان نسخه هیبرید 189کیلومتر درساعت و عجله صفر تا صد آن 9 . 3ثانیه تصویب شده است . علاوه بر پباده سازی ظاهری دوچندان عالی NX از ویژگی‌های زیاد متعددی هم شامل است . فضای پهناور صندوق بار این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید چمدان و وسایل حجیم را به راحتی در این قسمت قرار دهید .


لکسوس NX با قابلیت‌هایی که داراست میتواند در بازار های جهانی با ب‌ام‌و X3 آئودی Q5 کادیلاک SRXو مرسدس بنز کلاس GLK رقابت نماید . رقابتی که در آن مطمئنا لکسوس حرف‌های متعددی برای تصاحب کردن دارد .:: برچسب ها : دوربین , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : Hood Dominguez
ت : پنجشنبه 13 مهر 1396
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر